TÜM TÜRKİYE İLLERİNE (İL MERKEZLERİ) TESLİMAT VE KURULUM HİZMETİ BAŞLADI.


İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya) Mağazası ve www.inegolmobilyaevi.com web sitemiz üzerinden alışverişlerde, Türkiye'nin belirli merkezlerine ÜCRETSİZ TESLİMAT ve KURULUM hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz Teslimat ve Kurulum hizmeti için iletişime geçmeniz gerekmektedir. Diğer yerleşim yerleri için (ilçe, köy, belde vs.) için Müşteri Hizmetleri (0544 615 28 50) ile iletişime geçiniz.
 

TÜM TÜRKİYE İL VE İLÇELERİNE TESLİMAT VE KURULUM HİZMETİ BAŞLADI.


İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya) Mağazası ve web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Türkiye'nin her yerine TESLİMAT ve KURULUM hizmeti sunmaktadır. Teslimat ve Kurulum için mutlaka Müşteri Hizmetleri (0544 615 28 50)  ile iletişime geçiniz.


Türkiye'nin Her Yerine Teslimat ve Kurulum hizmeti ürünlere göre il ve ilçelere göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bunun için siparişlerinizden önce mutlaka Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.


ÜCRETSİZ TESLİMAT VE MONTAJ  (Ege, İç Anadolu, Marmara, Bölgesi Teslimat ve Kurulum)

İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya) dan yaptığınız alışverişlerde firmamız İstanbul, İzmit, Adapazarı, Yalova, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Afyon, Uşak, Manisa, Denizli, Ankara, İzmir, Isparta, Burdur, Antalya  tüm ilçeler, köyler dahil ÜCRETSİZ olarak kendi özel araçlarımız ile Teslimat ve  ÜCRETSİZ Kurulum hizmeti vermekteyiz.

Yukarıda yazdığımız iller haricinde de belli koşullar çerçevesinde ürünleriniz adresinize kadar gönderilip, kurulumu yapılmaktadır. Bunun için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.                  (0544 615 28 50) 


KAPIDA NAKİT ÖDEME İMKANI


İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya) web sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde sipariş tutarının %50'sini tarafımıza Havale/EFT ile gönderip, diğer geri kalan %50 ödemeyi teslimat/kurulum yapan arkadaşlarımıza NAKİT olarak ödeyebilirsiniz.


Sipariş ve Teslimat

www.inegolmobilyaevi.com'u kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz; ürüne göre 3 ila 30 iş günü içinde teslim edilir. Özel ölçü, kumaş değişimi vb. durumlarda teslimat süresi uzayabilmektedir.

Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Siparişinizin durumu ile ilgili işlemler için mağazalarımızdan bilgi edinebilirsiniz.


Emanet Sistemi

İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya) dan aldığınız ürünleri 1 yıla kadar depolarımızda ücretsiz olarak tutabiliyor ve istediğiniz zaman adresinize teslim edebiliyoruz. Ürünlerinizi teslim almak istediğinizde bizleri 15 gün öncesinden arayarak bilgilendirmeniz gerekmektedir.


Siparişinizin Size Hızlı Bir Biçimde Ulaştırılması İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

1-) Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
2-) Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.


Teslimat Koşulları

İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da yapılabilir. Daha detaylı bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya)’nın ücretsiz taşıma, teslimat ve montaj hizmetleri hakkında sorularınız için Türkiye’nin her yerinden 0544 615 28 50 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.