HAKKIMIZDA

ZAMANA VE MEKÂNA HÂKİMİYETİN ADI SAYGIN MOBİLYA

            İnsanların yaşam alanlarını güzelleştirmek ve huzurlu yuvalara katkıda bulunmak için 1950 yılında kurucumuz Ahmet SAYGIN’ ın halıları ile çıktığımız yolculuğumuza mobilyalar, oturma grupları, yatak ve bazalar, halılar ve beyaz eşyalar ile devam ediyoruz. 20. yüzyılda temellerini attığımız ve 21. yüzyıla uzanan firmamız, gelenek ile modernin buluştuğu nokta olma kabiliyetine sahip, toplumun sosyolojik ve ekonomik gelişmesine paralel atılımları ile yaşam alanlarınızı, fonksiyonel, rahat, huzurlu ve mutlu yuvalar haline dönüştürüyor. 1950 yılından bu yana çıktığımız bu yolculuk, sürekli en iyiye ulaşmayı hedefleyerek sürüyor.

            Kurulduğundan bu yana sürekli olarak kaliteli, kullanışlı, ekonomik, ürünlerle sizleri buluştururken, aldığınız ürünleri kullanırken, misafirlerinizi ağırlarken, en mutlu anlarınıza tanık olmak, samimi ve aileden biri olmak gibi duygularla hareket ediyoruz. Biz, sadece mobilya satmak istemiyoruz. Aynı zamanda sizlerle bir ömür boyu sürecek dostlukların da temelini atmak istiyoruz. Bu nedenle sizlere sunduğumuz her bir ürünün yüksek kalitede olması için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Biz istiyoruz ki; aldığınız koltuğa her oturduğunuzda, yatağa uzandığınızda veya buzdolabının kapısını her açıp kapattığınızda yüzünüzde hafif bir tebessümle bizi hatırlayın. Çünkü sizin yüzünüzdeki küçücük bir tebessüm bile bizim için çok değerlidir.

            Saygın Mobilya bugün yüzlerce tüketiciyle buluşuyor. Bu nedenle yüksek kalite algısının yanı sıra aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, üst düzey müşteri memnuniyetinin baz alındığı, tüketici tarafından kalite, samimiyet ve güven duygusuyla akla gelen bir marka ve kurumsal vatandaş olmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz.        

Temel Amacımız

 

            Dostlarımızın evlerini kaliteli, kullanışlı, fiyat – kalite performansı üst düzeyde ürünlerle donatmak. Satış sonrası teknik destek ile sürekli siz dostlarımızın yanında olmak. Sıcacık yuvalarınızda, beğendiğiniz ve sevdiğiniz mobilya ve beyaz eşyalarla sorunsuz, yüksek standartlarda bir hayat sürdürmenizi amaçlıyoruz. Tüm hayatınız boyunca her zaman kaliteli ve fonksiyonel ürünlerle hayatınızı kolaylaştırmak, aradığınız bütün ürünleri aynı çatı altında sunmak bizim için çok önemlidir. Satış danışmanlarımızın ev dekorasyonu konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olmaları için eğitiyoruz.

 

Temel Değerlerimiz

 

·         Yüksek kalite algısı oluşmuş, fiyat – kalite performansı orantılı ürünler sunmak.

·         Samimi, dürüst, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurmak ve bu dostluğu uzun yıllar boyunca devam ettirmek.

·         Satış öncesi danışmanlık hizmetleri ile size, bütçenize ve evinize en uygunu ürünü sunmak.

·         Satış sonrası danışmanlık ve teknik destek ile dostlarımızın hayatını kolaylaştırmak.    

·         Mağaza, mağaza dolaşmadan ihtiyacınız olan ürünleri aynı anda sunmak.

·         İşimizi tam, doğru, severek ve zamanında yapmak.

·         Ürünler konusunda kesin sözler vererek, muallâkta kalan hiçbir konu bırakmamak.

·         Tüm çalışanlarımızla birlikte evrensel doğruları sonuna kadar savunmak ve bu doğrultuda hareket etmek.

·         Çözüm odaklı çalışmak. Sorunun bir parçası değil, çözümün bir parçası olmak.

·         Dostlarımızın uygun çözümler ile doğru seçimler yapmalarına yardımcı olmak.

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

 

            Mobilya ve beyaz eşya seçmenin ve almanın bazen ne kadar zor olabildiğini aklımızdan çıkarmıyoruz. Dostlarımızın mutluluğunu her şeyin üzerinde tutuyoruz. Bu nedenle sizlere yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bütün ürünlerimizi Saygın Mobilya güvencesiyle sunuyoruz. Aldığınız ürünü yıllar sonra da kullanabilmeniz, kullanırken bizleri hatırlamanız, bizim en büyük kazancımızdır.

 

Zamanında Teslim

 

            Saygın Mobilya olarak, bizden aldığınız bütün ürünlerin zamanında teslim edilmesi, üst düzey müşteri memnuniyetinin temelini oluşturur. Büyük ya da küçük bütün siparişlerinizi söz verdiğimiz zamanda teslim ederiz. Saygın Mobilya olarak sattığımız ürünlerin sorumluluğunu üzerimize alırız. Size ise aldığınız ürünleri keyifle kullanmak kalır. Ürünlerin seçiminden evinize kadar ulaştırılması esnasında takip ve kontrol sorumluluğunu üzerimize alırız.  

 

MİSYONUMUZ

 

            Misyonumuzu belirlemek bizim için hiç zor değil. Saygın Mobilya olarak ilk kurulduğumuz yıllardan bu yana, biz hiçbir zaman salt kendimizi düşünerek bir şey yapmadık. Bu nedenle kurum olarak misyonumuzu; yaşadığımız çevreye ve ülkeye yararlı olmak, kurumsal vatandaşlık kimliğimizin hakkını sonuna kadar vermek, sadece mobilya, ev eşyaları satan bir işletme olmak yerine temel değerlerine bağlı, iyi eğitilmiş, karşılaştığı problemler karşısında yılmadan çalışan, her zaman iyiyi, kaliteyi, mutlu ve huzur dolu yaşam alanlarına taşımayı ilke edinmiş, sorumluluk almaktan kaçınmayan, sorumluluklarını sonuna kadar yerine getiren, sosyal bilince sahip bir kurum olmak olarak belirledik.

 

VİZYONUMUZ

 

            Faaliyet alanımız olan ev ürünleri alanında, geleneksel yapıyı bozmadan, modern ama bir o kadar da bizden ürünler sunan, kurumsal kimliğini amatör ruhla birleştiren, teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip eden, modayı değil yakışanı takip edip, yıllarca kullanabileceğiniz, fonksiyonel ürünleri sunan, yüksek müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmeden, zaman mefhumu gözetmeden çalışan, yaşadığı soysal çevreye, ülkesine yararlı olan, markası ile kalite ve güven algısını birleştiren bir firma olmaktır.

Kurumsal Bilgiler  

Ticari Ünvan : Saygın Halı Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık, Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 
Adres : İstikbal Mağazası : İstasyon Mahallesi Güzin Sokak, No: 39 Tavşanlı Kütahya 
Saygın Mobilya Evi : Yeni Mahalle Kanalboyu Caddesi Haşim Benli Bulvarı No : 114 Tavşanlı Kütahya
Saygın Halı : Durak Mahallesi Emirler Caddesi No : 35 Tavşanlı Kütahya 
Ticaret Sicil Numarası : T / 3162 
Mersis No : 0755021286900016