Saygın Mobilya inegolmobilyaevi.com kullanıcıları ve ziyaretçileri ; Hangi sebeple olursa olsun Üyelik sistemi üzerinden üye olan kullanıcılarımızın adres, telefon numarası, kişisel bilgileri, mail adresleri ve kimlik bilgileri gibi tüm iletişim bilgilerini anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları hariç şahıslarla asla paylaşmaz.


Bu bilgiler şirketimiz tarafından sadece ürün teslimatı için kullanılır. Bilgileriniz web sitemiz üzerinde güvenli sunucularımız ve sunucularımız üzerinde bulunan 256 Bit SSL sertifikası ile güvenle korunmaktadır.


Üyelik bilgilerinizin nasıl değiştirileceği ve datalarımız üzerinden nasıl silinmesini istediğinizde uyelik@inegolmobilyaevi.com mail adresimize ileti göndermeniz yeterlidir.


Üyelik Sistemimizin Amacı: Siz değerli müşterilerimize ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi vermek ayrıca siparişlerinizin firmamıza ulaşmasını kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. www.inegolmobilyaevi.com sitemiz üzerinden yalnızca ürün&hizmet siparişleri , yardım ve bilgi güncellemek için bilgi girişi yapılmaktadır.


Saygın Mobilya inegolmobilyaevi.com Adresimiz üzerinden bilgilerinizin güvenliği en iyi alt yapı ve yüksek güvenlik yazılımları kullanılarak önlemler alınıştır. Sitemize giriş yapan kullanıcılar üzerinden asla görülemez. Sitemizde ürün ve hizmet almak için öneri şikayet ve yorumlarınızda bilgileriniz sizin formlarda doldurduğunuz gibi gözükecektir.

SAYGIN MOBİLYA - inegolmobilyaevi, Müşterilerinin özel bilgilerini ürün teslimatı için anlaşmalı olduğu lojistik firmaları haricinde kurum, kuruluş ve şahıslarla asla paylaşmayacaktır. Saygın Mobilya inegolmobilyaevii Bu bilgileri gerekli yetkiler ve hukuksal ve yasal durumlarda Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri tarafından istendiğinde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.


inegolmobilyaevi.com Ürün tanıtımı ve kampanyalarını tanıtmak için anlaşmalı olduğumuz reklam ajanları, Sosyal medya ve Google Adwords gibi web sitelerine reklam vermektedir. Gizlilik Sözleşmemiz sadece inegolmobilyaevi.com üzerinden yaptığınız üyelikler için geçerlidir.