Garanti Koşulları


İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya) tarafından satılan tüm ürünler 2 yıl boyunca garanti altındadır. 
Ürünlerimizde kullanılan tüm mekanik parçalar (menteşe, ray sistemi, ayak mekanizması gibi) 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Garanti süresi ürünlerin size teslim tarihinden itibaren başlamaktadır.

    Müşteri tarafından kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Ürünlerin size teslimi ve teslim sonrası montajı konusunda yaşanabilecek tüm sorunlar için Müşteri Temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olmaktadır.

    İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya); müşterilerimizin almış olduğu ürünleri uzun yıllar severek sorunsuzca kullanabilmesi için montaj garantisi vermektedir. Montaj garantisi İnegöl Mobilya Evi (Saygın Mobilya) ekipleri tarafından yapılan montajlarda geçerlidir. Müşterilerimizin ürünlerinin montajını kendilerinin yapmasından yada başka montaj ekibi tarafından yapılan işlemlerden kaynaklanan montaj hatalarında oluşabilecek sorunlu parçalar garanti kapsamında değildir. Montaj hatasında bozulan parça firmamız tarafından istendiğinde ücretli olarak gönderilecektir.

    Mağazamız ve sitemiz üzerinden satışa sunulan ürünlerin tamamı ithalatçı veya üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını ithalatçı veya üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün ithalatçı veya üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası ilgili garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.
    
    Garanti sağlayıcı tarafından herhangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ya ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

7/24 Destek Hizmeti : Size sunduğumuz her ürün ve hizmet için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olabilmek için 7/24 çalışıyoruz. (0544 615 28 50 )

Bizlere Müşteri Hizmetlerinden ulaşabilirsiniz